АктуальноГоловнаУкраїна

Дебати на стадіоні: Мінспорту висунуло вимоги

Жданов доручив директору Олімпійського забезпечити рівні умови для кандидатів в президенти і укласти договори на проведення дебатів.

Керівництво НСК Олімпійський має забезпечити рівні умови для кандидатів в президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського щодо проведення дебатів. Про це у вівторок, 16 квітня, заявив міністр молоді та спорту Ігор Жданов у Facebook.

За його словами, на нараді в міністерстві він доручив директору стадіону Валентину Груздєву неухильно дотримуватися вимог виборчого законодавства щодо рівних прав і можливостей кандидатів у президенти на доступ до стадіону для проведення дебатів й інших передвиборних заходів.

“Якщо кандидати в президенти України виступлять з ініціативою провести дебати, інші заходи на стадіоні в день тиші, 20 квітня 2019 року – така можливість повинна бути надана на умовах рівного і неупередженого ставлення”, – сказав Жданов.

Міністр додав, що для цього повинні бути укладені відповідні договори з НСК Олімпійський, а оплата послуг стадіону повинна відбуватися з виборчих фондів кандидатів у президенти.

Зазначимо, Порошенко запропонував Зеленському провести передвиборні дебати на стадіоні між 16:00 і 18:00 19 квітня, а потім взяти участь на дебатах в студії Суспільного мовника.

У Зеленського наполягають на проведенні дебатів на стадіоні між 19:00 і 22:00.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close