АктуальноГоловнаУкраїна

Гройсман пояснив, чому не приєднався до партії Порошенка

Прем’єр-міністр упевнений, що в Європейській солідарності нічого не зміниться найближчими роками.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пояснив, чому прийняв рішення брати участь у майбутніх парламентських виборах у складі власної команди. Про це він розповів в ефірі телеканалу ICTV 1 липня. 

За словами прем’єра, він не вірить, що найближчими роками в політичній партії Європейська солідарність (колишня БПП) що-небудь зміниться. 

“З першого дня створення Блоку Петра Порошенка я ніколи не був членом цієї політичної сили. Якби я вважав і вірив у те, що там можуть бути нові підходи для того, щоб робити потрібні зміни, я б, не думаючи ні хвилини, приєднався до цієї політичної сили”, – зазначив Гройсман. 

Він також заявив, що кілька років тому йому пропонували очолити БПП, але він відмовився. 

“У мене не було ніколи партійного квитка. Це була партія Петра Олексійовича Порошенка. Зараз вони її перейменували, додали нових людей, залишили багато інших людей. У принципі, я вважаю, що в цій політичній силі нічого не зміниться на п’ять майбутніх років. Вони як працювали, так і будуть працювати після цього. Мене це не влаштовує, тому я прийняв рішення про самостійний похід на вибори”, – вказав політик. 

Він підкреслив, що вибрав шлях самостійного походу з тією командою, “в яку вірить і за яку йому не буде соромно”.

Раніше прем’єр заявив про намір брати участь у парламентських виборах зі своєю політсилою Українська стратегія. На початку червня він представив першу десятку партії.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close