АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський зустрівся з бізнес-асоціаціями

Влада робить все, щоб Україна ставала привабливою для інвесторів, заявив гарант Конституції.

Президент Володимир Зеленський запевнив бізнес-асоціації у відкритості до співпраці та готовності вислухати всі пропозиції, зокрема щодо законодавчих змін, які покращать бізнес-клімат і будуть спрямовані на зростання економіки і добробуту громадян, повідомила прес-служба Офісу президента в четвер, 13 лютого. 

На зустрічі з представниками провідних бізнес-асоціацій країни Зеленський заявив, що Україна має великий потенціал для розвитку, зростання і проведення подальших реформ, зокрема, судової. 

“Але поки вона (судова реформа – ред.) не завершена, держава готова встати на захист інвесторів. Ми з нашою командою, я особисто, дійсно готові боротися за кожного з вас, за кожну копійку, яку ви інвестуєте в Україну”, – сказав президент . 

Глава держави нагадав про урядову програму для великих інвесторів Інвестиційна няня і про звільнення від сплати податку на прибуток протягом п’яти років для тих, хто братиме участь у приватизації об’єктів вартістю від 10 млн доларів. 

Зеленський подякував учасникам зустрічі за їх бізнес-діяльність і активну участь в житті країни і запропонував проводити подібні зустрічі щомісяця на постійній основі.

Зокрема, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер зазначив, що на зустрічі були присутні найбільші інвестори, які залучили десятки мільярдів доларів в українську економіку і готові вкладати далі. 

“88% американських компаній, які вже працюють в Україні, відзначають зростання своїх доходів, 65% готові продовжувати інвестувати”, – повідомив він. 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close