АктуальноГоловнаУкраїна

Аваков вимагає “тотальний повний карантин”

Міністр закордонних справ виступає за більш жорсткі обмежувальні заходи на час карантину.

 Глава МВС Арсен Аваков анонсував посилення обмежувальних заходів у зв’язку з коронавірусом і наполягає на введенні “тотального карантину”.

Раніше заступник Авакова Антон Геращенко заявив, що в разі масового поширення COVID-19 влада готова ввести режим надзвичайного стану на всій території України. 

“У країні вже введено обмежувальні заходи. Вони будуть значно жорсткішими найближчими днями – це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити! Потрібно виграти час, щоб зараз не захворіли якомога більше українців. Кожного дня не позамежної напруги нашої перехідної медичної системи – важливий! І тому тотальний повний карантин – моя позиція, про яку хочу просити кожного з вас і буду наполягати на цьому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади”, – пише міністр у Facebook. 

Він вважає, що в нинішньому становищі у країні повинні працювати тільки критично необхідні підприємства. 

“Підприємства критичної промислової інфраструктури – інші повинні бути закриті, і люди повинні бути вдома на карантині. Не звільнені, не відправлені за свій рахунок – на карантині! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!” – пише Аваков. 

Глава МВС також вважає, що повинна бути проведена мобілізація ресурсів підприємств, організацій та установ і здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання. 

“Людям не виходити з дому, крім крайньої необхідності – це повинно стати жорстким правилом найближчими днями! Заради тисяч і тисяч життів! Уряд, президентський штаб готує такі варіанти для вирішення. Моя позиція зробити це якомога раніше”, – резюмував Аваков. 

Нагадаємо, з 12 березня по 3 квітня в Україні введено карантин, яким забороняються масові заходи, закриваються всі магазини, крім продуктових, аптек, АЗС і банків. У великих містах припинило роботу метро, ​​а в деяких і весь громадський транспорт. 

Теги
Close