АктуальноГоловнаУкраїна

В’їзди до Чернівців блокують бетонними блоками

Усі в’їзди-виїзди з міста будуть перекриті. В області зареєстровано 25 випадків коронавірусу із 41 в Україні.

 За розпорядженням мера Чернівців Олексія Каспрука всі в’їзди і виїзди з міста закриють у рамках боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба міськради. 

“Управлінню патрульної поліції в Чернівецькій області організувати із 20.03.2020 року до стабілізації в м.Чернівці епідеміологічної ситуації повне перекриття руху транспорту на в’їзд/виїзд у м.Чернівці (об’їзне кільце Магала на перехресті вулиць Січових Стрільців та В. Александрі)”, – йдеться в документі. 

Дороги доручили перекрити бетонними блоками.

Також заборонено дітям до 14 років виходити з дому без супроводу батьків. 

“Введено карантин у навчальних закладах, у дошкільних установах. На жаль, не всі батьки розуміють, що зараз карантин, а не канікули. Тому заборонено появу в місті дітей до 14 років без супроводу дорослих. Дитина повинна виходити з дому тільки з важливою метою. наприклад, відвідування лікаря або інші обставини непереборної сили. Не для того, щоб погуляти і пограти із хлопцями у футбол. Ще раз повторюся: ймовірність зараження дуже висока”, – сказав Каспрук у відеозверненні. 

З понеділка в місті також будуть припинені будівельні та ремонтні роботи, за винятком аварійних об’єктів та об’єктів інфраструктури. Також мер пообіцяв контролювати, щоб до магазинів і аптек запускалися люди тільки в засобах індивідуального захисту. 

Крім того, Каспрук звернувся до президента, прем’єр-міністра і секретаря РНБО із проханням про введення на території області надзвичайного стану. 

За його словами, кількість хворих зростатиме, і необхідно посилити заходи контролю над ситуацією, що дозволить зробити введення надзвичайного стану.

За останніми даними, в Чернівецькій області вже 25 випадків захворювання на коронавірус: 11 людей у селі Колінківці Хотинського району, 7 – у селі Брусниця Кіцманського району і по одній людині в місті Хотин, у селі Топорівці Новоселицького району, у селі Лужани Кіцманського району, в місті Чернівці та в селі Їжівці Сторожинецького району. 

Відзначимо, напередодні уряд оголосив надзвичайну ситуацію в Києві, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Також НС ввели в Чернівецькій, Житомирській, Київській і Тернопільській областях.

Теги
Close