АктуальноУкраїна

Кабмін готовий ввести НС по всій країні – ЗМІ

Уряд також розгляне створення стабілізаційного фонду для боротьби з наслідками епідемії коронавірусу.

Кабінет міністрів в середу, 25 березня, може ввести стан надзвичайної ситуації по всій країні, повідомляє Українська правда з посиланням на джерела в уряді.

Кабмін поки не буде звертатися до президента щодо введення надзвичайного стану, а обмежиться оголошенням надзвичайної ситуації у всіх областях.

“Існує комісія з питань надзвичайних ситуацій, яка повинна провести формальне засідання і звернутися до уряду з відповідною пропозицією”, – йдеться в повідомленні.

За даними УП, відповідна комісія проводила своє засідання у вівторок ввечері.

Тепер Кабмін може розглянути питання введення надзвичайної ситуації. Один з членів КМУ підтвердив інформацію. За його словами, “це питання планується”.

Крім цього, уряд повинен розглянути проект змін до бюджету, яким буде передбачено створення стабілізаційного фонду для боротьби з наслідками епідемії коронавірусу. Однак розмір цього фонду поки не визначений.

Зазначимо, що за добу в Україні виявили 29 нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом їх уже 113, з яких 4 закінчилися летальним результатом. У тому числі випадок в Тернополі, про який стало відомо нещодавно. Одна людина видужала.

Теги
Close