АктуальноСвіт

Трамп продовжив санкції проти Росії за кібератаки

Зловмисна діяльність у кіберпросторі досі несе надзвичайну загрозу нацбезпеці США, вважає Дональд Трамп.

Президент США Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій через кібератаки, які були введені в тому числі і проти Росії. Про це напередодні повідомила прес-служба Білого дому.

Указ 13694, підписаний екс-президентом США Бараком Обамою навесні 2015 року, дає право Міністерству фінансів вводити санкції проти осіб, які здійснюють кібератаки проти США, блокуючи будь-які їхні активи на території країни і відрізаючи їх від американської фінансової системи.

“Ця значуща зловмисна діяльність в кіберпросторі досі несе надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США. Тому я вирішив, що необхідно продовжувати надзвичайний стан в країні, який було оголошено в постанові 13694 щодо значних зловмисних кіберактівних дій”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, в середині лютого США ввели санкції проти підприємств оборонки РФ. Російські підприємства, на думку Вашингтона, “порушують законодавство США про нерозповсюдження зброї масового знищення”. Тоді посольство РФ в США заявило, що ці санкції є “черговим сплеском русофобії”.

Теги
Close