Головна

Жоден високопосадовець України не притягнутий до відповідальності за корупційні дії, – МВФ

Ключові кредитори України – Міжнародний валютний фонд і Світовий банк – заявили про низькі результати дій влади держави у боротьбі з корупцією. Її рівень надалі є високим.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Ми бачимо істотний прогрес у заснуванні антикорупційних органів. Водночас ефективність боротьби з корупцією дуже низька: жодного високопосадовця не притягнуто до відповідальності за корупційні діяння, незважаючи на те, що Україна широко сприймається, як країна з високим рівнем корупції,
– сказав постпред МВФ в Україні Йоста Люнгман.

На гостроті питання з корупцією в Україні наголосила і директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

“Високий рівень корупції в Україні та верховенство особистих рішень замість верховенства права – це те, що стримує інвесторів. Ми багато спілкуємося з різними інвесторами, ми бачимо, що можливості для інвестицій в Україну є, але, разом з тим, ми бачимо стурбованість інвесторів цими питаннями”, – сказала вона.

До слова, згідно з результатами соціологічного опитування, більшість українців вважають, що саме корупція найбільше перешкоджає розвитку держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close