АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Конгрес США готує нові санкції проти Росії

За незаконне затримання 24 українських моряків у США мають намір ввести санкції проти 24 топ-чиновників російських спецслужб і їх наближених.

У Конгресі США підготували нові санкції проти Російської Федерації за незаконне затримання екіпажів і кораблів Військово-Морських сил України. Про це в п’ятницю, 19 липня, повідомляє посольство України в США. 

“На розгляд Палати представників винесено двопартійний законопроект, що передбачає введення американських санкцій проти 24 високопосадовців російських спецслужб і наближених до них осіб за незаконне затримання 24 українських моряків і трьох суден українських ВМС біля Керченської протоки в листопаді минулого року. У законопроекті говориться, що санкції залишатимуться чинними, поки Росія не звільнить моряків і кораблі”, – йдеться в повідомленні. 

У заяві з приводу подання законопроекту американські законодавці відзначили, що “міжнародне співтовариство не має стояти осторонь, тоді як Росія посилює свою агресію в Європі і світі. 

“Цей законопроект – потужне послання українським морякам та їхнім родинам про те, що США не забувають про їх героїчну боротьбу за захист демократичного шляху і суверенітету своєї країни. Закликаємо своїх колег підтримати цей двопартійний законопроект, а Росію негайно звільнити українських моряків”, – підкреслили конгресмени. 

Співавторами законопроекту є конгресмени-демократи Марсі Каптур та Майкл Квиглі, а також республіканці Енді Харріс і Браян Фітцпатрик. 

Нагадаємо, 17 липня в Росії продовжили арешт на три місяці українським морякам.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close