АктуальноГоловнаУкраїна

Названо точну кількість киян

Серед жителів столиці переважають жінки. Їх зареєстровано 1 504 144, що становить 56,7% від загальної кількості киян.

У Києві офіційно зареєстровано 2 мільйони 651 тисяча 235 осіб. Про це в четвер, 18 липня, повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на сторінці у Facebook. 

За його словами, про це свідчать дані Електронного реєстру територіальної громади. 

“У Києві офіційно зареєстровано 2 мільйони 651 тисяча 235 осіб. Це дані з електронного реєстру нашої територіальної громади, до речі, першого в Україні. Ми поки що єдине місто, де точна і актуальна інформація про чисельний склад зареєстрованого населення знаходиться в електронному вигляді”, – зазначив Давтян. 

За його словами, реєстр надає можливість контролювати рівень заселеності районів, спрогнозувати розвиток міста на наступні роки, а також володіти інформацією про демографічний стан. 

Як зазначають у пресслужбі КМДА, за допомогою реєстру можна також визначити:

  • розподіл осіб за статтю і віком (ці дані дають зрозуміти, зокрема, скільки дітей підуть у дитячий садок чи школу в найближчому навчальному році);
  • середній вік населення (дані можуть допомогти спрогнозувати розвиток на наступні роки: чи стане більше людей працездатного віку, чи зросте народжуваність);
  • кількість пенсіонерів (це допомагає визначити, скільки необхідно коштів на міські пільги для цієї категорії);
  • рівень заселеності районів (важливо враховувати при проектуванні будинків, комунікацій, транспортних розв’язок).

Давтян також навів цікавий факт: кількість жінок, які живуть у Києві, перевищує кількість чоловіків-киян. На сьогодні зареєстровано 1 504 144 жінки, що становить 56,7% від загальної кількості жителів. 

Раніше повідомлялося, що в Києві за п’ять років перейменували більше двохсот вулиць. У результаті цього заміни вимагають 1377 будинкових покажчиків. 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close