АктуальноГоловнаУкраїна

Військовим нададуть мобільні житлові модулі

Уже готові близько 40 таких модулів, до кінця року планується закупити близько двох сотень.

Президент Володимир Зеленський в п’ятницю, 19 липня, представив мобільні житлові модулі для розміщення військовослужбовців.”Що стосується машин цих великих комплексів, я так розумію, що нам загалом потрібно 200 таких комплексів, правильно? 40 – 30 уже готові, зараз 10 будуть готові. Я думаю, що ми до кінця цього року виконаємо це завдання.

Що стосується на чотирьох-шістьох людей – ну, тут ми трішки сперечаємося. Я – люди, вони знають армію зсередини – я не знаю. Я більше за те, щоб бути більш гуманним, щоб по чотири людини жили. Ну, поки що сперечаємося”, – сказав Зеленський. 

Він розповів, що в мобільному модулі є туалети і душові; кондиціонери й грубки на зиму. Крім того передбачені окремі пральні з технікою Bosch. 

“Тут різні варіанти. І в залежності від того місця, де вони будуть застосовуватися, буде змінюватися комплектація, буде модель самого контейнера змінюватися. Якщо є небезпека для життя наших військових, вони будуть поглиблюватися в землю і трохи конструктивно будуть змінюватися для того, щоб особовий склад не був на прицілі. Але навіть там, де вони не будуть вкопувані, якщо вони не будуть застосовуватися на першій лінії, є інженерні засоби захисту цього контейнера”, – розповів міністр оборони Степан Полторак. 

За його словами, з понеділка почнуться торги – Міноборони з начальником Генштабу обиратимуть кращого виробника. 

Раніше Зеленський вніс зміни в положення про проходження громадянами України військової служби в ЗСУ. Нововведення стосуються, зокрема, порядку формування військових адміністрацій в разі введення воєнного стану.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close