АктуальноУкраїна

Зеленський хоче об’єднати три міністерства

У Слуги народу обговорюють питання об’єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики і Міністерства молоді та спорту в одне відомство.

Президент Володимир Зеленський за об’єднання Міністерства молоді та спорту, Міністерства інформаційної політики і Міністерства культури. Про це він повідомив на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

“Я підтримую цю ідею, ідею об’єднання. Структура цього з’явиться найближчим часом, коли буде новий уряд. У нас є вже наші розробки і наше бачення цього питання”, – відповів Зеленський.

У Зеленського сподіваються, що перше засідання нової Ради відбудеться в День незалежності. Таку думку висловив керівник передвиборчого штабу Слуги народу Олександр Корнієнко.

У будь-якому випадку чекати крайнього терміну, який передбачає закон (9 вересня) в партії не планують. “Ми плануємо раніше, ніж закон це визначає. Це точно. П’ятнадцяте серпня – це, можливо, ще рано. До речі, хороша ідея: прив’язати це до Дня незалежності (День Незалежності України, 24 серпня – прим. ред.)”, – зазначив Корнієнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close