АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

На Закарпатті відкриють тимчасовий пункт пропуску до Польщі

Пункт пропуску Лубня – Волосате буде відкритий у зв’язку з проведенням Дня добросусідства України та Польщі.

 У серпні на українсько-польському кордоні протягом трьох днів працюватиме додатковий пішохідний пункт пропуску. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації у вівторок, 30 липня.

“З нагоди проведення Днів добросусідства України та Польщі в межах Закарпатської області та Підкарпатського воєводства 8 – 10 серпня працюватиме пішохідний контрольно-пропускний пункт Лубня – Волосате на українсько-польському кордоні”, – йдеться в повідомленні. 

Крім того, у відомстві зазначили, що перетинати державний кордон у цьому пункті пропуску можуть і пішоходи, і велосипедисти. 

“Запрошуємо мешканців та гостей Закарпаття скористатися можливістю відвідати Польщу через пішохідний перехід, який працюватиме три дні з 10:00 до 19:00 за київським часом. Перетин кордону – за біометричним паспортом або Шенгенською візою”, – додали в Закарпатській ОДА. 

Нагадаємо, пішохідний перехідний пункт пропуску Лубня – Волосате працював у період 1 – 5 травня. Тоді це було зроблено з метою вивчення потенціалу туристичного потоку між двома прикордонними регіонами.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close