АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Болтон: США готові до зустрічі щодо Донбасу

Можливість участі США в переговорах президент Зеленський може обговорити зі своїм американським колегою Дональдом Трампом на зустрічі у Варшаві.

Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон не відкидає участі США або Великобританії в “нормандському форматі” переговорів з врегулювання конфлікту на сході України. Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Нормандський формат” може тривати, якщо цього хочуть сторони-учасники. Якщо вони вважають, що це прийнятний шлях, щоб рухатися вперед, то США і – я впевнений – Великобританія – будуть раді взяти в цьому участь. І питання до представників влади України – який шлях, на їхню думку, буде мати більше переваг. Ми будемо раді їх підтримати”, – зазначив Болтон.

Він додав, що можливість участі США в переговорах президент Зеленський може обговорити зі своїм американським колегою Дональдом Трампом на зустрічі в Варшаві.

“Я думаю, з точки зору США, вирішення питань щодо Донбасу і Криму, а також глобальні питання на кшталт ролі Росії в Європі, використання військової сили в післявоєнній Європі – все це для США цікаво. Це не тільки європейська тема – це глобальні питання… Тому якщо президент Зеленський буде вважати, що ми повинні брати участь в пошуку виходу з ситуації, що склалася, ми повинні розглянути такий варіант”, – зазначив радник президента США.

Як повідомлялося, в США задоволені роботою “нормандського формату” і готові до зустрічей з врегулювання ситуації на Донбасі в нових форматах.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close