АктуальноГоловнаУкраїна

Нацполіція оновлена на 40% – Клименко

На повне оновлення поліції необхідно до 12 років, за чотири роки склад поміняний на 40%, говорить глава Нацполіції.

 На сьогодні в Національній поліції поміняли 40% персоналу. Про це заявив новопризначений глава Нацполіції Ігор Клименко в інтерв’ю виданню Лівий берег.

“Дивіться. Нас 130 000 чоловік. Ще в 2015 році заступник міністра внутрішніх справ того часу Ека Згуладзе говорила, що аби поміняти весь особовий склад і знайти нові обличчя, необхідно 10-12 років. Міністр внутрішніх справ і ми знали, яку реформу починаємо, на які жертви йдемо. На сьогодні ми поміняли 40% персоналу. Залишилося 60%”, – відповів він на запитання про можливі “чистки” в поліції. 

За слова глави Нацполіції, з числа тих, хто був звільнений, поновилися через суди не менш як 3 тисячі осіб. При цьому Клименко зазначив, що поновлених звільняють повторно. 

“Звільняємо вдруге. Але, взагалі, це питання не до мене. Ми констатуємо факт, що суди не завжди справедливі. Це наша суб’єктивна думка. У той же час, можу сказати, що є помилка і з боку молодої Нацполіції 2015-2016 років, коли у нас ще не було достатньої нормативної бази. Документи на звільнення з лав поліції іноді складалися неправильно, давали можливість оскаржити їх в суді”, – роз’яснив він. 

Нагадаємо, Клименко був призначений головою Нацполіції 25 вересня замість Сергія Князєва, який напередодні подав у відставку.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close