АктуальноГоловнаУкраїна

Суд визнав банкрутом велику торговельну мережу

Граничний термін на заяву грошових вимог кредиторів до Торговому дому Амстор – два місяці.

Господарський суд Дніпропетровської області визнав банкрутом ТОВ Торговий дім Амстор і відкрив ліквідаційну процедуру. Про це повідомляє Вищий господарський суд України.

Зазначається, що граничний термін на заяву грошових вимог кредиторів до боржника – два місяці з дня офіційного опублікування зазначеної інформації.

За даними Finbalance, 18 грудня 2018 року Господарський суд Дніпропетровської області в рамках зазначеної справи затвердив реєстр вимог кредиторів ТОВ Торговий дім Амстор, включивши в нього в тому числі вимоги банків ПУМБ (1,04 млрд гривень – четверта черга і 313,9 млн гривень – шоста чергу) і Укрексімбанку (723,8 млн гривень – четверта черга).

При цьому окремо внесені до реєстру вимоги кредиторів, забезпечені заставою: Укрексімбанку (1,015 млрд гривень), ПУМБ (535,9 млн гривень), банку Форум (34,4 млн гривень), ТОВ Фінансова компанія Авуар-Сервіс (895,4 млн гривень).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 23 листопада 2015 року, учасниками ТОВ Амстор були Smart retail Group Ltd, 44,74%, Mortanto Holdings Ltd, 19,65%, Zemolivien Holdings Ltd, 15%, Pegoline Holding Ltd, 5, 61%, Credasta Services Ltd, 5,33% (всі – Лімассол, Кіпр), а також ТОВ Компанія з управління активами Дельта, 9,67% (Дніпропетровськ).

Раніше суд визнав банкрутом найбільшого в Україні виробника шин ЗАТ Росава. Також було введено мораторій на задоволення вимог кредиторів про стягнення з компанії мільярдної заборгованості.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close