АктуальноГоловнаУкраїна

У Раді розповіли, що буде з делегацією в ПАРЄ

Українська делегація відмовилася брати участь в осінній сесії. Рішення про подальшу роботу в ПАРЄ приймуть не раніше кінця року.

 Україна прийме рішення щодо участі делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи в кінці цього або початку наступного року. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив глава Комітету Верховної Ради з міжнародних відносин, нардеп від Слуги народу Богдан Яременко.

Він повідомив, що Україна зробила заяву щодо розгляду у Венеціанській комісії питання про те, чи треба визнавати повноваження делегатів, обраних у Криму. 

“Ми зробили ряд заяв із хвилюючих нас питань. Наприклад, це розгляд у Венеціанській комісії питання про те, чи треба визнавати повноваження делегатів, обраних у Криму. Рішення повинно бути, приблизно, в січні, подивимося, яким воно буде”, – заявив він. 

Також Україна очікує реакцію Франції щодо доповіді про становище кримських татар в анексованому Криму. 

“Ми подивимося, наскільки будуть враховуватися зауваження попередньої делегації, з якими ми згодні, щодо доповіді про становище кримських татар на окупованому півострові. Ми подивимося на реакцію французького головування на наше прохання, спільну з іншими країнами, про зустріч для обговорення ситуації в ПАРЄ”, – сказав він. 

Нагадаємо, минулого тижня відбулася осіння сесія ПАРЄ, в якій українська делегація відмовилася брати участь у знак протесту проти повернення РФ. Разом з Україною бойкотувати ПАРЄ вирішили Литва, Латвія, Естонія, Грузія і Польща.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close