АктуальноУкраїна

Олена Зеленська буде просувати проекти з поліпшення харчування в школах

Перша леді заявила, що має намір підтримувати окремі напрями педіатрії та проекти з поліпшення дитячого харчування.

Дружина Президента Володимира Зеленського Олена має намір просувати проекти по поліпшенню системи шкільного харчування. Про це у вівторок, 8 жовтня, Зеленська розповіла, виступаючи на відкритті Конгресу педіатрів України, повідомляє прес-служба Президента. 

“Олена Зеленська підкреслила, що як дружина Президента планує особливо підтримувати і розвивати окремі напрями педіатрії і приділяти увагу здоров’ю майбутніх поколінь. Зокрема, вона повідомила, що буде просувати проекти з поліпшення дитячого харчування та пропаганди здорового і збалансованого харчування в школах і дитячих садках”, – йдеться в повідомленні. 

Зеленська висловила надію, що педіатри приєднаються до популяризації серед батьків і пацієнтів ідеї здорового харчування для дітей. 

“Минулого тижня у нас відбулася перша зустріч з представниками органів державної влади, які повинні приєднатися до дій заради змін в системі шкільного харчування, – міністрами, представниками профільного комітету Верховної Ради з освіти, Держпродспоживслужби і експертами з дитячого харчування. Зустріч відбулася у форматі круглого столу, і ми зрозуміли, що ця тема дуже цікава для всіх”, – сказала дружина президента. 

леді повідомила, що вже напрацьовано перший план дій, але не уточнила в чому він полягає. 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close