АктуальноГоловнаУкраїна

Ринок землі: Гончарук висловився про прийняття законопроекту в першому читанні

Олексій Гончарук каже, що закінчується епоха, де “народу – мораторій, а своїм людям – все”.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прокоментував прийняття Верховною Радою законопроекту про ринок землі в першому читанні. Про це він написав у Facebook в середу, 13 листопада.

“Так! 240 – за! Нарешті це сталося! 13 листопада – день, який увійде в історію України. Народні депутати проголосували за лібералізацію українського ринку землі. Закінчується епоха, де народу – мораторій, а “своїм людям” – все”, – написав Гончарук.

Він додав, що Україна нарешті зможе здійснити перехід від феодалізму до реальних ринкових відносин як повноцінна, розвинена країна.

“Українці мають право вільно розпоряджатися своїм майном! Спасибі колегам-депутатам за підтримку”, – наголосив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що раніше сьогодні Рада прийняла закон про ринок землі в першому читанні. Парламент підтримав відкриття ринку землі за основу. Відповідне рішення підтримали 240 нардепів.

У зв’язку з голосуванням до парламенту прибув президент Володимир Зеленський. При цьому напередодні три фракції виступили проти земельної реформи.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close