АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Україна відправила до Китаю першу партію яловичини

Країни погодили ветсертифікат на експорт замороженої яловичини і затвердили список українських компаній-постачальників.

Україна експортувала першу партію замороженої яловичини в Китай, повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

“Ми довго йшли до того, щоб відкрити китайський ринок для української яловичини. Зараз перша партія замороженої яловичини сформована і відправлена ​​в КНР. Ми сподіваємося, що українська делегація, яка незабаром приїде з візитом в КНР, зможе переконатися, що українська яловичина вже на прилавках китайських магазинів”, – цитує прес-служба в.о. глави відомства Ольгу Шевченко.

Згідно з повідомленням, китайські експерти проінспектували підприємства і провели аудит державної системи контролю в Україні, в результаті чого був узгоджений міжнародний ветсертифікат на експорт замороженої яловичини і затверджений перелік українських компаній, які можуть поставляти цю продукцію в Китай.

Раніше повідомлялося, що Китай дозволив імпорт української яловичини. Китай вніс до переліку три українські потужності з виробництва замороженого м’яса яловичини.

Нагадаємо, Молдова призупинила ввезення свинини з України. Влада країни заборонила ввезення м’яса з України та Румунії через спалахи африканської чуми свиней.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close