АктуальноГоловнаУкраїна

МЗС: Україна може вийти з Мінських угод

Зеленський чекає від Кремля “чіткої розмови, щоб прийти і сказати: що ви реально хочете від нас”, заявив міністр Пристайко.

Україна може вийти з Мінських угод, якщо зустріч у нормандському форматі не дасть результату. Про це повідомив міністр закордонних справ Вадим Пристайко, передає BBC Україна.

За словами глави МЗС, Україна, Німеччина і Франція вже схвалили попередню дату нормандської зустрічі. Зараз усі сторони очікують відповіді Росії.

Крім того, запевняє Пристайко, Зеленський чекає від Кремля “чіткої розмови, щоб прийти і сказати: що ви реально хочете від нас”. При цьому він визнав, що чекати прориву на цих переговорах не варто: лідери ухвалять комюніке, проект якого вже узгодили.

Водночас, якщо зустріч не дасть результату, Київ буде думати, що робити далі. Варіанти – різні, аж до виходу з Мінських угод.

Нагадаємо, раніше про завершення розведення у Петрівському, про яке домовилися в Мінську, заявили в штабі ООС. Процес розпочався 9 жовтня. У “ДНР” також повідомили про завершення відведення в Петрівському. Після розведення почалося розмінування, яке триватиме 25 діб.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close