АктуальноГоловнаУкраїна

Укрзалізниця передасть у концесію Дарницький вокзал у Києві

Укрзалізниця планує за допомогою приватного капіталу побудувати сучасний вокзал з торгово-розважальними площами на лівому березі Києва.

Укрзалізниця планує передати в концесію недобудований залізничний вокзал Дарниця в Києві. Про це повідомляється на сайті держкомпанії у четвер, 14 листопада. 

Як зазначив глава компанії Євген Кравцов, цей вокзал – один з перших у переліку об’єктів, для розвитку яких планується залучити інвесторів на умовах державно-приватного партнерства. 

“До прийняття закону Про концесію, на жаль, механізмів для розвитку цього об’єкта не було. Тепер ми маємо дієвий інструмент і перспективу для залучення інвесторів”, – сказав Кравцов. 

Глава Укрзалізниці розповів, що “завдяки залученню приватного капіталу планується добудувати цей об’єкт і зробити з нього сучасний вокзал з торгово-розважальними площами на лівому березі Києва”. 

У компанії нагадали, що перша черга пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця в Києві була завершена в січні 2007 року. Незавершеним залишається будівництво головної будівлі вокзалу з центральним тунелем (побудований залізобетонний каркас на сім поверхів, тунель без оздоблення та інженерних мереж), відкритої автостоянки з підземним паркінгом, головного перону і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення. 

Нагадаємо, 17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон Про концесію, який Верховна Рада прийняла 3 жовтня 2019 року. В Офісі президента стверджують, що цей документ відкриває нові можливості для співпраці держави і бізнесу.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close