АктуальноГоловнаУкраїна

Мін’юст вестиме електронний облік ув’язнених

У міністерстві розробили програмне забезпечення, яке дозволить вести облік засуджених.

Міністерство юстиції розробило спеціальне програмне забезпечення, щоб вести електронний облік осіб, які перебувають в пенітенціарних установах на території України. Про це 28 листопада повідомив глава відомства Денис Малюська на презентації Тo do list.

“У нас немає жодних достовірних даних про кількість ув’язнених у пенітенціарних установах України. Ми приблизно розуміємо, що це більш як 50 тисяч – можливо, 55, 53, можливо, плюс-мінус кілька тисяч. Ми не можемо це адмініструвати, ми не розуміємо, що відбувається з людьми в усіх установах, у нас немає обліку”, – наголосив міністр.

За його словами, за останні кілька місяців було розроблено спеціальне програмне забезпечення для пенітенціарних установ, яке дозволить не тільки вести облік ув’язнених, але і враховувати всі ризики, пов’язані з конкретною особою.

“Для того, щоб мати уявлення про те, що відбувається в установах – хто де перебуває, куди переміщається і що з такою особою відбуватиметься далі – буде здійснено облік засуджених”, – пояснив Малюська.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують масове закриття старих в’язниць. Також у планах Мін’юсту дозволити роботу приватним СІЗО.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close