АктуальноГоловнаУкраїна

Южно-Українська АЕС запустила третій енергоблок

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС на рівні природних фонових значень.

Енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення планового ремонту. Про це повідомляє Енергоатом в п’ятницю, 29 листопада.

“О 01:36 енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення капітального планового ремонту. Проводиться набір потужності”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обладнання першого та другого енергоблоків ЮУ АЕС працює без зауважень в заданому режимі.

Радіаційний фон на промисловому майданчику атомної станції перебуває на рівні природних фонових значень, що були заміряні до запуску атомної станції, та на 29 листопада становить 0,09 мкЗв/год. Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (три атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (два гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: два гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

Нагадаємо, 11 жовтня на Южно-Українській АЕС був підключений до енергосистеми України енергоблок №1. На ньому проводився середній плановий ремонт.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close