АктуальноГоловнаУкраїна

Півтисячі чиновників митниці позбудуться своїх посад

Оновлення кадрів, на думку глави митниці, – це дуже важлива складова реформи, яку він не збирається імітувати.

 Після старту роботи нової митниці будуть звільнені понад 500 найбільш одіозних її працівників, заявив глава Державної митної служби Максим Нефьодов, повідомляє UA: Українське радіо. 

“Зараз з уже офіційним запуском нової Держмитслужби понад 500 найбільш одіозних співробітників митниці не будуть переведені в нову структуру і будуть звільнені”, – сказав чиновник. 

За його словами, без якісного оновлення складу відомства корупція триватиме. 

“Скорочення структур, звичайно, дасть певну економію на витратах. Звісно, вона допоможе скоординувати і централізувати певні процеси. Але, що не менш важливо, це просто ще і технічне, і тактичне рішення, щоб оновити керівний склад. 

Тому що я абсолютно не вірю людям, які 20 років створювали ту систему, яка явно не задовольняє ні нас, як платників податків, ні політиків”, – пояснив він. 

Тому, оновлення кадрів, на думку глави митниці, – це дуже важлива складова реформи. 

“Без звільнення як мінімум півтисячі старих кадрів, які заплямували себе, рухатися вперед, це, чесно кажучи, імітація реформи. Імітувати реформу я точно не буду”, – підкреслив Нефьодов. 

Нагадаємо, вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід заступнику начальника Київської міської митниці ДФС Сергію Тупальському у вигляді нічного домашнього арешту. 

Раніше заступник голови Київської міської митниці заявив про обшук. Обшуки йдуть у Сергія Тупальського та інших співробітників Державної фіскальної служби. 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close