АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Зеленський отримав від ЄС гарантії щодо санкцій

Євросоюз збереже політику санкцій проти Росії до повернення Україні всіх непідконтрольних територій, запевнили президента.

Президент Володимир Зеленський заявляє, що в ЄС йому дали гарантії збереження санкцій стосовно Росії до повернення Україні всіх втрачених територій. Про це він розповів в інтерв’ю західним ЗМІ Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza.

“Лідери Європи гарантували мені, що політика санкцій залишиться доти, поки ми не повернемо всі свої втрачені території”, – сказав Зеленський.

Він не став коментувати заяву президента Франції Еммануеля Макрона про його прагнення поліпшити відносини з Москвою, але зазначив, що президент Франції запевнив його в підтримці.

“Я обговорював з ним позицію України, і він сказав, звичайно, ми підтримуємо територіальну цілісність і суверенітет України”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі у рамках саміту нормандської четвірки відбудеться перша зустріч Зеленського з президентом РФ Володимиром Путіним.

Український президент має намір на зустрічі в Парижі підняти питання Криму.

Також Зеленський зазначив, що в ході саміту нормандської четвірки може бути підняте питання про укладення нового контракту на транзит російського газу в Європу через територію України.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close