АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський: Армія не перестане бути пріоритетом

Президент привітав військових з 28-ою річницею ЗСУ, пообіцявши, що армія залишиться пріоритетом і після досягнення миру.

Армія залишиться пріоритетом в Україні навіть після досягнення миру в країні. Про це заявив Президент Володимир Зеленський на урочистому зібранні з нагоди 28-ої річниці ЗСУ в четвер, 5 грудня.

“Увесь світ бачить, що ми дійсно хочемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати кращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей і наші території. Зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою і міцнішою. На жаль, ми маємо гіркий досвід і знаємо, що може бути, коли країна неготова захищати державні інтереси. Саме тому після досягнення довгоочікуваного миру армія не перестане бути нашим пріоритетом. Тому що це запорука нашого подальшого розвитку, нашої незалежності, права на самостійний вибір нашого власного шляху, яким рухається Україна”, – сказав він. 

Президент зазначив, що розвиток армії, зміцнення боєздатності і нарощення підготовки є пріоритетними. 

“Я переконаний, що міцним фундаментом для ЗСУ є кілька дуже важливих речей. Перша річ – це розвиток. Ми не стоїмо на місці, ми зміцнюємо нашу боєздатність і навчання, ми намагаємося не на словах, на плакатах, а на ділі наближати наше військо до стандартів НАТО”, – підкреслив Зеленський. 

За словами Президента, наближення до стандартів НАТО стосується повноцінного реформування всіх сфер оборони, військового управління, логістики, підготовки, озброєння і гідного забезпечення українських військових та їхніх сімей.

Як повідомлялося, минулого тижня Зеленський підписав закон про введення нових військових звань сержантського і старшинського складів ЗСУ. 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close