АктуальноСвітУкраїна

Україна купила партію Javelin у Пентагону

Сума покупки склала 36,5 млн доларів. Ці гроші не входять в загальну суму військової допомоги США Україні.

Україна вперше безпосередньо закупила у США протитанкові ракетні комплекси Javelinна суму в 36,5 млн доларів. Про це заявив посол України в Америці Володимир Єльченко.

За його словами, ця сума не входить в загальну суму військової допомоги США Україні.

“Вони не входять в ту суму допомоги США, але це важливо, тому що це вперше такого роду контакт безпосередньо з Пентагоном. Він відкриває нам шлях для реалізації інших проектів, про які зараз ведуться переговори”, – сказав він.

Єльченко уточнив, що в цьому році Україна отримає допомогу США на суму 698 млн доларів: оборонної допомоги на 250 млн доларів і фінансово-економічної – на 448 млн доларів.

Сьогодні була перша зустріч з моменту призначення Посла України в #США Володимира Єльченка з представниками українських ЗМІ у Вашингтоні.Поєднали два формати – бесіда та брифінг.Для нас було важливо розказати про пріоритети, над якими Посольство буде працювати в подальшому, та пояснити деякі питання, які є нагальними наразі. Серед іншого обговорили політичну та дипломатичну взаємодію України та США, військову співпрацю та американську допомогу Україні, а також розслідування збиття літака над Іраном.Тому слідкуйте найближчим часом за новинами в ЗМІ, щоб дізнатися більше.Відео від chastime.Tatiana Vorozhko Yana Slesarchuk Kateryna Lisunova Yaroslav Dovgopol Dmitry Anopchenko Yurii Hula

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вівторок, 14 січня 2020 р.

У цьому році запланована передача Україні трьох американських катерів класу Island.

За словами Єльченка, пріоритетом співпраці Міністерства оборони України і Пентагону в 2020 році визначено посилення українського флоту.

“Є такий термін як “москітний флот”, тобто швидкісні катери, яких дуже не вистачає саме нашим військовим і морякам на Чорному та Азовському морях”, – сказав Єльченко.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close