АктуальноСвітУкраїна

В Україну перестануть впускати авто з придністровськими номерами

Молдова вводить поетапні обмеження для власників автотранспорту Придністров’я, пропонуючи переоформити його з молдавськими номерами.

З початку квітня Україна припинить пропускати через кордон автомобілі з номерними знаками Придністров’я. Про це в понеділок, 20 січня, повідомив прем’єр-міністр Молдови Іон Кику, повідомляє ТАСС.  

“Наші українські колеги проінформували, що з 1 квітня вони перестануть пропускати через кордон автомобілі з придністровськими номерами”, – сказав Кику, закликавши жителів лівого берега Дністра легалізувати свій транспорт за допомогою спеціального номерного знака, який був раніше спільно розроблений Кишиневом і Тирасполем. За словами Кику, більшість автомобілістів вже скористалися цією можливістю.  

Глава уряду також поінформував, що з 10 січня Молдова в тестовому режимі обмежила виїзд за кордон автомобілістів з лівого берега Дністра без зареєстрованих у Кишиневі водійських прав і документів на автомобіль. При цьому по території правобережної частини країни придністровці могли пересуватися без обмежень.  

На заборону з молдавської сторони влади невизнаного Придністров’я пригрозили відповісти дзеркальними заходами. Вони також оголосили про введення обмежувальних заходів відносно всіх типів транспортних засобів з Молдови з 24 січня, якщо Молдова не скасує свою заборону.  

Раніше в понеділок віце-прем’єр з реінтеграції Молдови Олександр Фленкя оголосив, що Кишинів призупинив дію цієї заборони на перетин молдавсько-українського кордону для автомобілів з номерами Придністров’я. За його словами, молдовська влада тепер аналізуватиме “інформацію, яку профільні органи зібрали за останні 10 днів”, поки діяла ця заборона.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close