АктуальноСвіт

ВООЗ: Є ризик поширення пневмонії поза Китаєм

Новий тип пневмонії може поширитися за межами Китаю, оскільки випадки захворювання вже зареєстровані в Таїланді, Південній Кореї і Японії.

Слід очікувати, що найближчим часом пневмонія нового типу пошириться за межами Китаю. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я у вівторок, 21 січня.

Пневмонія, яку викликає коронавірус 2019 nCoV, вже привела до смерті шести осіб.

“Усього в світі зареєстровано 278 підтверджених випадків 2019-nCoV, про які надійшли офіційні повідомлення. Ці цифри швидко змінюються”, – заявив на брифінгу в Женеві офіційний представник ВООЗ Тарік Язаревич.

За межами Китаю вже зафіксували чотири випадки: два в Таїланді, один в Японії і один в Республіці Корея.

“Слід очікувати нових випадків в інших районах Китаю і, можливо, в інших державах”, – сказав Язаревич.

Зараз в місті Ухань, де зафіксовано епіцентр захворюваності, перебуває місія ВООЗ. Вона зустрілася з фахівцями в сфері охорони здоров’я і офіційними особами, які “ведуть розслідування щодо спалаху хвороби”.

“Ця місія є частиною нинішнього процесу обміну інформацією між урядом Китаю і ВООЗ”, – зазначив Язаревич і додав, що “багато ще залишається з’ясувати” щодо коронавірусу.

“Недостатньо відомо про те, як він передається, про клінічні характеристики хвороби, її тяжкість і ступінь ї поширення або її джерела. ВООЗ закликає всі сторони продовжувати підготовчі заходи”, – сказав Язаревич.

Представник ВООЗ також припустив, що джерело хвороби, “судячи з усього, має тваринне походження”. При цьому “передача від людини до людини, яка відбувається при близькому контакті, є обмеженою”.

Нагадаємо, влада Китаю підтвердила можливість передачі коронавірусу нового типу від людини до людини.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close