АктуальноГоловнаУкраїна

Закон про будівництво пандусів набув чинності

Тепер для облаштування пандусів у будинках не потрібно мати документи про право власності або користування земельною ділянкою.

В Україні набув чинності Закон про дозвіл на облаштування пандусів у будинках, який дозволяє будувати пандуси без документів про право власності та користування земельною ділянкою. Напередодні закон був опублікований в Голосі України і набув чинності в середу, 12 лютого.

Передбачені зміни в закон Про регулювання містобудівної діяльності, якими дозволяється облаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, в тому числі до під’їздів і/або квартир в житлових будинках, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення за відсутності документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою.

Закон визначає, що об’єкт не може бути прийнятий в експлуатацію в разі, якщо він не відповідає вимогам будівельних норм, державних стандартів і правил, у тому числі за доступністю для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Також зазначається, що порядок облаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів або їхнього розумного пристосування встановлює Кабмін.

Нагадаємо, що раніше Кабмін скасував 27 тисяч санкцій проти підприємств. Рішення націлене на валютну лібералізацію відповідно до закону України “Про валюту і валютні операції”.

Також повідомлялося, що КСУ заборонив підвищувати пенсійний вік працівникам шкідливих виробництв. Співробітники, які працювали у шкідливих умовах, погоджувалися на таку роботу, маючи певні очікування щодо пільг. Однак закон звузив їхні права, що в КСУ визнали неконституційним.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close